Україна планує завозити вакцину компанії Sinovac Biotech вже в лютому

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко запевнив, що в Україні можлива платна вакцинація від коронавіруса людям від 18 до 59 років і стартувати вона буде не раніше, ніж у другому півріччі 2021 року.

Нещодавно в своєму крайньому інтерв’ю головний санітарний лікар Віктор Ляшко запевнив, що в Україні можлива платна вакцинація від коронавіруса людям від 18 до 59 років і стартувати вона буде не раніше, ніж у другому півріччі 2021 року. Решта групи населення повинні будуть отримувати вакцину безкоштовно.

Про це повідомляє Д-НК з посиланням на «Еспресо.TV Ляшко зазначив, що Україна постарається забезпечити всі групи населення безкоштовною вакциною. Міністерство охорони здоров’я розраховує, що платне вакцинування стане можливим тільки для тих груп населення, які не хочуть чекати своєї черги в державному реєстрі.

Він пояснив, що поки рано говорити про такі заходи і платна вакцинація можлива лише в другому півріччі 2021. Нагадаємо, Україна планує завозити вакцину компанії Sinovac Biotech вже в лютому.