вата в ОдесіАктивісти наочно показали, що буде з тими, хто проти України і підтримує агресію РФ

Спочатку «ватники» не хотіли виходити з машини і робили вигляд, що вони глухі, але під натиском активістів після декількох хвилин все-таки почали відкривати роти і відповідати на запитання.

Правда питання про те, з ким Україна воює на Донбасі і кому належить Крим, сепаратистів приводили в справжній ступор, передає «Діалог. UA». Так, біля одного з відділів поліції в Одесі, активістами був зупинений ретро-автомобіль американського виробництва часів Другої світової війни.

Пасажир авто, який до речі був на підпитку і сильно з побитим обличчям, був одягнений в форму радянського солдата. Пізніше його затримали співробітники поліції. Також не вселяв довіри і водій ретро-машини, у якого куртка теж була в плямах крові. Обидва сепаратиста спочатку навідріз відмовилися відповідати на питання по Криму і Донбасу, але наполегливість активістів свою справу зробила.

У кінцевому підсумку в сказі і зі злістю один із затриманих на камеру вимовив те, що від нього вимагали одеські активісти. Зокрема, дивного вигляду сепаратист сказав, що Крим – це Україна, Путін – х**** Росія агресор і напала на Україну, і ін.

Увагу! На відео присутня ненормативна лексика

Ще про один інцидент на своїй сторінці в Facebook повідомив радник голови Одеського обласного управління поліції Руслан Форостяк. Він розповів про затримання 2 громадян, які порушили закон про декомунізацію. Правопорушники були затримані за те, що роз’їжджали по Одесі з прапором з радянською символікою.