МАФи у ДрогобичіВлада міста і дирекція ринку неодноразово пропонували їм торгові площі, однак їх ці пропозиції не влаштовують

У п’ятницю, 30 січня, у Ратуші відбулася зустріч підприємців, секретаря міської ради Т. Метика, начальника відділу економіки Р. Корпана, начальника управління комунальних ресурсів Р. Росохи, директора відділу містобудування та архітектури І. Петранича, директора КП «Дрогобицький ринок» В. Мойсеєнка, депутатів міської ради Р.Курчика та Б. Іванціва.

Підприємці, яких позбавили кілька років тому торговельних площ на території автостанції вимагають, щоб їм відвели місця навпроти автостанції, на вулиці В.Великого. Однак на цьому місці розташовані комунікації.

Влада міста і дирекція ринку неодноразово пропонували їм торгові площі, однак їх ці пропозиції не влаштовують.

У п’ятницю, 30 січня, на зустрічі від влади міста знову прозвучали три пропозиції, але позиція підприємців уже стала дещо іншою — їхня кількість, як заявників, зросла понад 10 осіб, і тепер вони прагнуть отримати площі під спорудження МАФів.

Зустріч відбулася у тоні жвавої дискусії та суперечок. Вартий уваги і той факт, що підприємці при висловлюванні власних амбітних позицій вдалися до словесного прийому —особистих образ в адресу присутніх осіб посадовців та депутатів.

Не зрозумілою була позиція депутата Б. Іванціва, який не вник у достовірність намірів підприємців — спорудження МАФів, а навпаки, лобіюючи їхні інтереси, які не прийнятні ні з точки зору архітектури та містобудування, ні з точки зору законності, намагався емоційною поведінкою вплинути на вирішення дискусії.

Депутати Р. Росоха та Р.Курчик запропонували вивчити законність діяльності даних осіб, а відтак, знайти компромісний варіант шляхом конструктивних розмов, а не тиску з боку підприємців. Також депутати зазначили, що варто врахувати і той факт, що усім підприємцям, які займалися торгівлею на територію автостанції, були переміщені на інші торгові площі. А ця група осіб там залишилася і тепер виставляє незрозумілі претензії.

Врахувавши позиції сторін і прохання підприємців, секретар міської ради Тарас Метик запропонував їм варіант, який є більш-менш прийнятним для обох сторін. Однак цей варіант потребує детального вивчення відділом архітектури і містобудування, оскільки на пропонованій території (вул. В. Великого, навпроти «Океану» зі сторони ринку «Чагарі», де упорядковуватиметься територія для підприємців з вул. Ш. Алейхема) проходить електрокабель і це є територія паркової та придорожньої зони.