герої АТОМосковітські війська атакували ВСУ в районі Шуми: багато загиблих, армія готує відповідь

У п’ятницю, 26 березня, загострилася обстановка на лінії розмежування на Донбасі: бойовики і російські окупаційні війська вдарили по позиціях Збройних сил України. Про це повідомляє прес-центр Штабу ООС, інформує Д-НК.

Відзначається, що терористи і російські окупанти влаштували мінометний обстріл позицій ЗСУ поблизу селища Шуми Донецької області. В результаті четверо українських військовослужбовців загинули, ще двоє отримали поранення. Їм надали першу медичну допомогу і госпіталізували: українські війська відкрили у відповідь вогонь по ворогу.

У той же час журналіст, головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов пише на своїй сторінці в Facebook, що саме в Шумах восени 2020 року російське командування вимагало провести «інспекцію» української лінії оборони.

«Висока ймовірність, що в районі Шуми може послідувати російська атака для захоплення передових українських позицій. Ситуація на фронті вимагає негайної реакції Верховного Головнокомандувача і Верховної Ради», — пише Бутусов.

Тим часом блогер і журналіст Роман Шрайк на своїй сторінці в Telegram зазначає, що до загострення ситуації на Донбасі російське телебачення готувало своїх глядачів саме до кінця березня.