шахраїУ час новорічно-різдвяних свят шахраї з новою силою активізовують свою нехитру діяльність

32 тис.грн. невідомі особи із легкістю поцупили із банківських карток трускавчанина.

Як розповіли у місцевому відділі поліції, цими днями до них звернувся місцевий житель із скаргою, що шахраї обвели його круг пальця та через інтернет зняли із його рахунків понад 30 тис.грн.

Діяли зловмисники за добре перевіреною схемою – на телефон потерпілого прийшло СМС повідомлення про те, що його банківські картки заблоковані, відтак за довідкою йому рекомендували звернутися за вказаним номером телефону. Коли чоловік туди зателефонував та повідомив про проблему, у нього запитали номер банківської картки та її пін-код.

Повідомивши свої особисті дані чоловік зауважив, що за лічені хвилини зарплатна та кредитна картки спорожніли на 32 тис.грн.

У справі триває слідство. Вражає і те, що у нехитрі сплетіння аферистів потрапив колишній правоохоронець міста, який працював у відділі з економічною злочинністю. Поліціанти Трускавця закликають містян не втрачати пильності напередодні свят, бо саме в цей час шахраї максимально активізовують свою діяльність. А ще пам’ятати – працівники банку ніколи не запитують у своїх клієнтів їхній особистий пін-код.