отруєнняПісля корпоративу в готельному комплексі «Перлина Карпат» у смт Славське Сколівського району до лікарів із симптомами отруєння звернулися 11 осіб

Про це повідомили в Головному управлінні

Держпродспоживслужби у Львівській області, передає ДНК.

«Згідно термінового повідомлення КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстренної медичної допомоги медицини катастроф», 13.01.18 р. в готельному комплексі «Перлина Карпат» ТзОВ «Резорт Перлина Карпат» в смт. Славське Сколівського району вул. І.Франка,43Б за медичною допомогою звернулося 11 дорослих осіб. Усім встановлений первинний діагноз – гостра кишкова інфекція», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що спільними симптомами в постраждалих були підвищення температури тіла до 38 градусів, блювота, нудота, діарея, болі в животі. Від госпіталізації вони відмовилися та виїхали з готельного комплексу за місцем проживання (м. Київ, Київська обл., Черкаська обл. та м. Баку).

Начальникам структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби відповідних територій скеровано листи щодо організації амбулаторного спостереження за постраждалими.

«Епідрозслідуванням встановлено, що група в кількості 41 особи проводила корпоратив ІТ-компанії. Харчувались протягом 11.01.2019 р.-12.01.2019 р. в закладі (сніданки та банкет-вечері), обіди – за межами закладу», – зазначено в повідомленні.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області провели позапланову перевірку ресторану готельного комплексу, який перебуває в оренді ФОП Романишака Н.Б., відібравши проби продуктів, води, змивів з об’єктів довкілля. Окрім того, проведено раптове обстеження персоналу. Нині вживають комплекс протиепідемічних заходів з локалізації спалаху.