боротьба з корупцієюУ Дрогобичі Моніторинговий комітет з раннього попередження корупції оприлюднив перші напрацювання

Сьогодні, 28 грудня, у Ратуші відбулася прес-конференція Моніторингового комітету з раннього попередження корупції. Про важливість цього проекту журналісти почули з уст свого колеги, прес-секретаря комітету Володимира Ключака.

Відтак слово взяв голова Моніторингового комітету Богдан Юзефів, який поділився з мас-медіа низкою цікавих висновків, зроблених на підставі аналізу документів місцевої влади та законодавчої бази України. Переконливий промовець заполонив увагу журналістів цікавим баченням того, як збільшити надходження до міської скарбниці шляхом перегляду орендної плати за майно та землю, одночасно скерувавши у раціональне русло видатки. Свої напрацювання Богдан Юзефів пообіцяв викласти у рекомендації для влади, а журналістів просив постаратися, аби зростала обізнаність громади з тим, як вона може впливати на ряд процесів у місті, зокрема не займати пасивну позицію у формуванні бюджету та контролі потоків розподілу коштів.

Керівник проекту «Моніторинговий комітет з раннього попередження корупції» Володимир Кондзьолка відзначив, що неодмінно зростанню відповідальності у владі посприяє нещедавно підписаний закон щодо поіменних голосувань у місцевих радах . Позитив у тому, підсумував Володимир Кондзьолка, що колективну безвідповідальність змінить персоніфікована відповідальність.

Нагадаємо, метою проекту «Моніторинговий комітет з раннього попередження корупції», який у Дрогобичі реалізовуватиметься з грудня 2015 до травня 2016 року, є створення моніторингового комітету, який проводитиме моніторинг рішень місцевої влади на наявність корупції. У такий спосіб, переконані реалізатори проекту, буде