Поминальну панахиду на Алеї Слави та на кладовищі, що по вулиці Пилипа Орлика, де поховані українські захисники, у чистий четвер, напередодні Великодня, відслужили панахиду капелани Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ на чолі з отцем-деканом Іваном Паньківим.

На спільну молитву прибуло керівництво громади, працівники Дрогобицької міської ради, учні навчальних закладів міста та родичі загиблих Героїв, передає ДНК.

У своїх проповідях отець Василь Чава та Дмитро Заміщак насамперед висловили слова підтримки та вдячності родинам загиблих захисників.

Ми всі разом зібралися на місці «Живої пам’яті». Герої, які тут спочивають жертовно виконували свій громадянський обов’язок, віддавши своє життя за Україну. У ці дні бачимо, як зло, яке уособлює ворог, по звірячому поводиться з українськими полоненими. Увесь світ має засудити такі дії. Зло має бути покаране, а наш християнський обов’язок – молитися за душі полеглих Героїв та пам’ятати їх, – наголосив отець Василь Чава.

Більше ФОТО можна перенлянути в ТК DroBro7/24.

Відтак, духовенство закликало присутніх, а особливо молодь міста пам’ятати жертовність та подвиг українських воїнів, які ціною свого життя тримають для нас мирне небо.

Після панахиди, присутні запалили лампадки-пам’яті на могилах українських Героїв.