Днями чи не в кожному селі Дрогобицької громади вдалось провести весняні толоки

Працівники культури, медицини та школярі разом облаштовували благоустрій територій, розташованих поруч з культурно-освітніми установами.

У селі Раневичі не лише збирали сухе гілля і сміття, а й висадили нові дерева. Зокрема в центрі села тепер ростиме 10 молодих ялиночок. До того ж діти спільно з працівниками Раневицького Народного дому помили вікна в головній культурній установі села.

У селі Бистриця прибрано могилу «Борцям за волю України».

У селі Почаєвичі працівники культури та медицини привели до ладу територію біля Народного дому.

У селі Котоване керівником народного дому проведено прибирання території, а також могили Українським Січовим Стрільцям.

У Бикові, після прибирання великої території від чагарників, висаджено 12 дерев.

Про проведені в селах громади толоки повідомляє управління культури та розвитку туризму.

Весняні толоки – це вже традиції і для нашої Громади, адже кожне українське село перед Великоднем виглядає наче писанка: охайне, вимальоване та заквітчане

!

Окрім спільних ініціатив, реалізованих активними мешканцями, у Дрогобицькій громаді тривають генеральні прибирання та підготовка до свят. Комунальні служби проводять толоки в парках та провели генеральне прибирання на кладовищах, де сьогодні проводять спільні молитви на могилах загиблих воїнів.

Також КП «Служба муніципального управління» провело роботи з ремонту та оновлення лавочок на вулицях міста. А в парку Богдана Хмельницького було встановлено 6 лавочок довкола озера.

Сьогодні, в Чистий четвер, генеральні прибирання та толоки по місту продовжуються. Мешканці закликають долучатись до прибирань.