дані про НЛОТакі об’єкти з’являються над американськими військовими базами

Спеціальна група з вивчення непізнаних літаючих об’єктів (Unidentified Aerial Phenomenon Task Force) при Пентагоні розкриє частина зубраних даних. Такі об’єкти з’являються

над американськими військовими базами.

Про це повідомляє газета The New York Times з посиланням на доповідь Комітету з розвідки сенату США, передає РБК-Україна.

Так, спочатку групі потрібно «стандартизувати дані та звіти» про спостереження за НЛО і повідомити громадськості про деяких своїх висновках протягом 6 місяців після дозволу розвідки.

При цьому глава сенатського комітету Марко Рубіо заявив, що стурбований літаючими об’єктами, що з’являються над військовими базами США і місцями військових навчань, але пояснював своє занепокоєння політичними причинами.

«Чесно кажучи, якщо це з’явилося звідкись за межами цієї планети, це було б краще, ніж якщо це якийсь технологічний стрибок Китаю чи Росії, або якогось іншого супротивника», — сказав сенатор.

За словами співробітника програми, Еріка Девіса, в деяких випадках експертиза не могла встановити джерело знайдених об’єктів. Це змусило його прийти до висновку про їх позаземне походження. Девіс також розповів, що проводив закритий брифінг для Міноборони з питання пошуку «транспортних засобів не з цього світу, які не були зроблені на Землі».