Партія ЗА МАЙБУТНЄ8 жовтня розпочалася онлайн-школа державного управління, заснована політиками і експертами політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

Як стверджують організатори школи, вона покликана, перш

за все, покращити фаховий рівень усіх, хто вирішив зайнятися політикою чи балотуватися на виборах.

У школу записалось понад 1500 учасників з усієї країни. Це люди різних професій і сфер діяльності, які цікавляться політикою і сферою державного управління.

Онлайн-школа триватиме три дні, з 8 до 10 жовтня. У перший день слухачі вивчають основи ефективного управління, другий день буде присвячений засадам децентралізації, а протягом третього дня учасникам розповідатимуть про нове законодавство щодо місцевих виборів. Після цього слухачам запропонують скласти іспит.

Лекторами першого дня є багаторічний викладач і тренер з розробки публічної політики Роман Кобець, а також політик, екснардеп, колишній перший заступник голови Національного агентства з питань держслужби Ігор Попов.

Перед початком занять слухачів привітав лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця.

«Якщо дійсно ви хочете щось змінити у цій державі – ми спробуємо вам допомогти. Візьміть від цих лекцій максимально все те, чого ви не знаєте. Тому що ніхто з нас не знає, де і що нам треба буде використовувати в житті. Завжди ми хочемо максимуму. Тому давайте цей максимум робити самі. Для цього ми маємо мати знання, фаховість і можливість доводити власну думку. Ця школа точно для того, щоб допомогти, щоб у нас вийшло. Щоб ви потім сказали: так, ми вже базово знаємо, що робити, а решті ми будемо вчитися, коли буде така можливість», — сказав політик.

Також спікерами школи будуть ексдиректор Українського Інституту Майбутнього (UIF), кандидат політичних наук Віктор Андрусів, народний депутат, співголова депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» Тарас Батенко, Заступник директора Українського Інституту Майбутнього (UIF) Євген Мироненко та ін.

Навчання у школі безкоштовне. Записатись на наступні заняття можна за посиланням:
https://forthefuture.com.ua/index.html.