небесна сотня - дрогобиччаниСкульптори запропонували родичам загиблих на Майдані у Києві безкоштовне виготовлення пам’ятників

21 травня у світлиці ратуші відбулася зустріч керівництва Дрогобича та району, родичів загиблих на Майдані мешканців Дрогобиччини та Стрийщини зі скульпторами-добровольцями з Коростишева Житомирської області.

Скульптори запропонували родичам загиблих на Майдані у Києві безкоштовне виготовлення пам’ятників. Також наголосили, що шукають перевізників для доставки пам’ятників по всій Україні. Ще одна пропозиція, яка прозвучала на зустрічі, – виготовити для Дрогобича пам’ятник Героям Небесної сотні (ескіз на фото).

У зустрічі також взяли участь працівники відділу сім’ї, молоді та туризму міськради, головний архітектор Дрогобича, громадські активісти. Модератором зустрічі був Тарас Демко.

На завершення керівники міста і району подякували ініціаторам за пропозиції і подарували їм сувеніри на пам’ять про наш край.

В.о. міського голови Роман Курчик запевнив присутніх, що влада долучиться до цієї ініціативи і зробить усе необхідне і можливе, щоб пам’ять про Героїв Майдану і їхній внесок у відстоювання Незалежності України були увіковічені