пакращення

Влада паплюжить громаду, використовуючи своїх «перевертнів», для яких немає нічого святого

Останнім часом, спостерігаючи за протистоянням органів місцевого самоврядування та громади, яка бачить та знає все про безчинства виконавчої гілки влади, щоразу більше переконуюсь: претензій та справедливих зауважень на адресу нині діючої гілки влади назбиралося стільки, що, здавалося б – достатньо сірника, аби у місті спалахнула пожежа народного невдоволення мером Тарасом Кучмою і його командою.

ями

Ось одне із них (cоцмережа Facebook). Подаємо без змін.

базар

Чомусь останнім часом увага місцевої влади та громади прикута виключно до вулиці Ковальської. Як на мене, то центральні вулиці міста — Шолом-Алейхема та Малий Ринок виглядають значно гірше. Буди та МАФи з одежею, розкладачки з тапками, машини з овочами, калабані, крива бруківка, болото… От і мені цікаво стало, а коли намічається «зачистка» цих територій??? І чи стоїть у планах влади «АТОшників» впорядкувати ці вулиці?

Я думаю, що було б краще, якби наші можновладці поселяли своїх бойових побратимів не у «Тустані», а в готелі «Лимон». Бо по дорозі з Тустані в Ратушу видно лише вулицю Ковальську, тому, мабуть, так їм ріже око безпорядок. А от по дорозі від «Лимону» до Ратуші можна буде ознайомитися з проблемами медицини у дитячій інфекційній лікарні та Онкодиспансері, з проблемами позашкільних навчальних закладів у Станції юних техніків, обдумати, що робити з Парком культури та відпочинку, який перетворився на засмічену безлюдну зону, з «Берізкою», яка схожа на руїну. А то все «Молочний ринок», та «Молочний ринок»… Аж набридло. Стільки проблем, а вони казки в ФБ пишуть!

Ольга Єлізарова, громадська діячка, активістка.

покращення

PS/. А ось ще декілька фотографій, зроблених минулої суботи громадськими та політичними активістами. На них чітко та яскраво зображено: як «крізь пальці» дивиться місцева адміністрація Дрогобицького ринку на тих, що порушують правила торгівлі у торговому центрі «Молочний рай». Їм можна усе – продавати іншу с/г продукцію, окрім молочної. Бо сплачують за місце. Торговці зі скандальної вул.Ковальської, яких так не любить наш мер та його посіпаки, що спекулюють темою АТО і наживаються на ній, також готові сплачувати кошти до місцевої казни. Було б кому збирати та надати тим трударям альтернативне місце для торгівлі. Про це вони говорили місцевій владі. Але наш «король» з Ратуші, котрому гумка на голові від «корони» тисне, не готовий іти на компроміс з громадою міста. А хоче просто знищити цих людей. Морально і фізично. Бо вони йому, бачите, правду у вічі надумали говорити… А, звісно, що правда у вічі коле.

ринок Дрогобич

ринок Дрогобич

А чого варта лише той свинарник, який новообрана дирекція КП «Дрогобицький ринок» розвела прямісінько біля своїх владних кабінетів (фото додаються).

пакращення

пакращення

пакращення

Я, бачите, теж не вгодила Кучмі та його посіпакам, які спекулюють темою АТО, набиваючи свої кишені. Мій сайт теж почали обзивати всілякими лайливими словами… Бо, як бачите, надумала критикувати владу справедливо! Першим, який запустив таку брехливу дурню в інтернет, був горе-мер Трускавця Руслан Козир, який добряче поплатився за свій «благочинний внесок» в соцмережі інтернету. Його «культ» розвінчено, як свого часу культ Мао Цзедуна (опору комуністичної партії в Китаї).

Нагадую, свого часу я також займалася волонтерством, хоча, як одинокій матері з малою дитиною на руках, це було нелегко. І не хотіла з рук влади ніяких нагород.

Нехай мої діла та моє чиста совість говорять самі за себе! Я прощаю паплюжникам, бо так вчить Господь! Будьте благословенні і пам’ятайте, що ми всі під одним Богом ходимо. І тих, які дійсно віддають життя за волю України, які зараз в окопах, які повернулися з пекельної зони АТО, я глибоко ціную та поважаю. Серед них у мене чимало друзів. Щодня молюсь, аби вони повернулися живими до рідних домівок. Їм би ніколи не увійшла в голову дурня порівнювати мій сайт з російською «білебердою». Бо вони знають мене, чим я живу, про що пишу, і як умію критикувати.

Тож з усього вищесказаного роблю висновок — влада паплюжить громаду, використовуючи своїх «перевертнів», для яких немає нічого святого. Здійснювати напади на мій дім, взламувати паролі і коди та запускати віруси на мої сайти. А на кого ж їм ще «скидати» вину своїх ганебних рішень, як не на журналістів та громадськість! АДЖЕ «ПАКРАЩЕННЯ» ЗА ЧАСІВ ЇХНЬОЇ ВЛАДИ, ЯК ЗА ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА, ДО СИХ ПІР НЕМАЄ. Тож, зайвий раз переконуюсь — «не такі страшні ті російські воші, як ураїнські гниди!»

З повагою, Вікторія ЛИШИК

Джерело: Lifeinfo.com.ua