Дональд Трамп​Трамп сказав, що передумав їхати до Путіна, не дивлячись на те, що раніше збирався

Новообраний президент США Дональд Трамп відмовився виконувати одну зі своїх передвиборних обіцянок. Як повідомляють ЗМІ, що посилаються на неназваного високопоставленого чиновника в Республіканській партії, Трамп вирішив не відвідувати Росію до інавгурації, хоча під час боротьби за Білий дім заявляв протилежне, передають Дрогобиччина — новини краю з посиланням на Русского еврея.

«Після деяких нарад усередині команди було прийнято рішення почекати з візитом. Він буде готуватися вже після вступу на посаду президента Трампа», — заявило джерело в бесіді з газетою.

Тим часом, ще в жовтні видання Politico наводило наступні слова мільярдера: «Якщо я виграю 8 листопада, думаю, що міг би зустрітися з Путіним і зустрітися з Росією до початку роботи моєї адміністрації», — говорив він.

Високопоставлений співрозмовник заперечує наявність будь-яких змістовних контактів між Кремлем і новим американським лідером в даний час, в тому числі в зв’язку з ситуацією в Сирії, де Росія відновила атаки на повстанців, діючи на боці режиму Башара Асада.

«Ні Дональд Трамп, ні його команда не знали про відновлення військової операції російських збройних сил в Сирії. На даному етапі ніяких серйозних контактів між Москвою і командою Трампа немає «, — уточнив він.