затримання виродкаСлужба Безпеки України опублікувала ролик, на якому зображені кадри затримання високопоставленого чиновника СБУ — генерал-майора Валерія Шайтанова

Прес-служба СБ України опублікувала ролик із затриманням

генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова, якому інкримінують держзраду і здійснення низки терактів на території України. Оперативні кадри із затриманням чиновника опубліковані на офіційній сторінці СБУ в соцмережі Facebook.

затримання виродка

У повідомленні вказується, що попередньо наслідком була виконана величезна робота, в ході якої було зібрано безліч інформації і відомостей, які послужили підставою для затримання чиновника.

У той же час в повідомленні спецслужби відзначають, що на даний момент вирішується питання про оголошення затриманому підозри в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених статтею 111 (Державна зрада) і 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України. Також стосовно затриманого вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Валерій Шайтанов був затриманий вчора, 14 квітня, за підозрою в плануванні та підготовці ліквідації добровольця Адама Осмаєва.