Заступник Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак оглянула чергові зміни в Стебницькій міській лікарні

Ірина Микичак, заступник Міністра охорони здоров’я України спільно із директором Департаменту охорони здоров’я ЛОВА Орестом Чемерисом 30 січня із робочим візитом відвідали КНП «Стебницька міська лікарня».

Медичний заклад міста Калійників систематично оновлюється та вдосконалює якість наданих послуг. Так, впродовж минулого року у Стебницькій лікарні відкрили нове інфекційне відділення боксованого типу, відтак капітальних змін та оновлень зазнало психоневрологічне відділення, літом у медзакладі відкрили сучасний операційний блок, передає ДНК.

Під кінець минулого року у КНП «Стебницька міська лікарня» стартували чергові ремонтні роботи у хірургічному відділенні. Їх організували з метою забезпечення комфорту пацієнтів. За неповні два місяці роботи в хірургії оновили усе – палати для пацієнтів, коридори, маніпуляційні, сестринські кімнати, післяопераційні, санвузли в тому числі для маломобільних верств населення.

Як розповіла керівниця КНП «Стебницька міська лікарня» Наталія Стецик – хірургічне відділення лікарні розраховане на 15 ліжкомісць, після ремонту тут зможуть розгорнути додаткові місця – загальною кількістю до 23. В оновленому відділенні є палати боксованого типу із покращеними умовами перебування – телевізором, мікрохвильовими печами та душовими кабінками. Також у кожній палаті є кнопка виклику медичної сестри, точки доступу до кисню.

Спільно із міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою та керівником відділу охорони здоров’я Володимиром Чубою – Ірина Микичак оглянула і нещодавно відремонтоване психоневрологічне відділення медустанови.

За словами заступниці Міністра охорони здоров’я – такі відділення будуть затребувані для реабілітації українських воїнів та переміщених осіб із зони бойових дій. Тож від комфортних умов перебування у них залежатиме і швидке одужання пацієнтів.

Хочу зауважити, що міською владою і колегами медиками зроблена колосальна робота у Стебницькій міській лікарні, яка не просто оновлюється, а набуває вигляду сучасної медичної установи. Є ще багато над чим працювати, але найбільше задоволення від того, що працюючи в програмі медичних гарантій і впроваджуючи нашу медичну реформу, яка триває не один рік – лікарня, яка була традиційною і мінусовою в бюджеті – стає успішним закладом і тим самим є добрим прикладом ефективного управлінського менеджменту. Мені також дуже приємно, що в лікарні працюють наші колеги, які є переміщеними особами, сюди вони принесли свій досвід і діляться ним із стебничанами, – підкреслила Ірина Микичак.

На стадії змін та оновлень в Стебницькій міській лікарні і перехід в установі між корпусами – зокрема, поліклінічним та самою лікарнею. Там за словами медиків буде розміщено зал амбулаторної реабілітації, денний стаціонар, фізіотерапевтичний кабінет та адміністративні кабінети.

Стебник – це місто на яке ми покладаємо великі надії. Зміни та осучаснення в місті ми розпочали із медичної галузі. Зокрема, із капітальних ремонтних робіт у лікарні. Частину цих робіт фінансує сама медустанова, завдяки закумульованим коштам від пролікованих хворих, чим можемо допомагаємо і ми як орган місцевого самоврядування. За останні роки лікарня змінилась суттєво – ви бачите скільки тут з’явилось нової апаратури і буде з’являтись ще. Усі ці кроки направлені на задоволення потреб пацієнтів та на підвищення рівня медпослуг у місті, – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Також почесні гості в ході відвідин лікарні – оглянули майбутній приймальний покій медустанови. Тут сьогодні повним ходом тривають ремонтні роботи. Приймальню лікарні роблять із заїздами для карет швидкої медичної допомоги та сучасними кабінетами для огляду пацієнтів. Окрім цього, на першому поверсі лікарні осучаснюють і реанімацію – розширюють кількість ліжкомісць там та здійснюють капітальні ремонтні роботи.

Не є таємницею, що ми прикладаємо максимальних зусиль для того, щоб Стебницька міська лікарня зайняла гідну нішу в лікарняній спроможній мережі Львівщини, а саме стала у ближній перспективі лікарнею загального типу, – наголосив Володимир Чуба.

З ініціативи керівниці медзакладу Наталії Стецик – Ірині Микичак та Оресту Чемерису провели огляд поліклінічного відділення, зокрема діагностичного корпусу, лабораторії, кабінету КТ та інших. Заступник Міністра охорони здоров’я поспілкувалася із сімейними медиками, медиками хірургічного та інших відділів.

Насправді, як завжди позитивні враження від Стебника – лікарня рухається в позитивному напрямку, є велика підтримка міської територіальної громади, постійно створюються якісні умови для лікування пацієнти. І такі кроки засвідчують лиш одне – грамотне використання коштів всіх рівнів та турботу про пацієнтів, – поділився враженнями Орест Чемерис.