Онищенко проведе Новий рік у в'язниці НімеччиниСуд Німеччини залишив під арештом на два місяці екс-депутата України Олександр Онищенко

Святкувати новий рік йому доведеться в німецькій в’язниці.

У Німеччині суд прийняв рішення по колишньому депутату Верховної Ради України Олександру Онищенко. «Регіоналу» обрали запобіжний захід у вигляді тюремного ув’язнення без права виходу під заставу терміном на 2 місяці. Про це повідомив колишній нардеп Ігор Мосійчук на своєму каналі в Telegram, інформує ДНК. «Схоже, різдвяно-новорічні свята Олександр Онищенко проведе в німецькій в’язниці», — зазначив Мосійчук.

Варто відзначити, що Онищенко був заарештований за запитом Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Київ просить екстрадиції втікача.

Онищенко втік з України ще в 2016 році, коли Верховна Рада зняла з нього недоторканність. Його звинувачують в казнокрадстві і шахрайстві з контрактами на постачання газу на суму аж в 100 мільйонів євро.

Деякий час він переховувався в Іспанії. Однак незабаром був там заарештований. Екс-депутат програв всі суди про екстрадицію. За даними Сергія Лещенка, він погодився на добровільну екстрадицію і пообіцяв повернутися в Україну 13 грудня. Однак обдурив і «сплив» у Німеччині.