країна 404Спортсмени РФ на Олімпіаді в Токіо та Пекіні виступлять від імені ROC — слово «Росія» під забороною

Через санкції WADA на двох майбутніх Олімпіадах спортсмени РФ виступлять під абревіатурою ROC. Все, що буде вказувати на Росію, під забороною.

На майбутніх двох Олімпійських іграх в Токіо та Пекіні російським спортсменам заборонили виступати під прапором РФ. Їм доведеться брати участь під абревіатурою ROC. Про це повідомила прес-служба Міжнародного олімпійського комітету, передає Д-НК.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) ввело санкції проти Росії терміном на чотири роки. У зв’язку з цим на Олімпіадах в Пекіні і Токіо спортсменам РФ доведеться виступати від імені Олімпійського комітету Росії (ROC). Примітно, що розшифровка абревіатури ROC заборонена через слова «Росія» в ньому.

Під забороною на Олімпійських іграх будуть також російські гімн і прапор. З мелодією для спортсменів РФ в Москві ще не визначилися. Можливо, це буде відома пісня «Катюша», присвячена російській армії. Відомо також, що виступати росіяни будуть під емблемою ROC — це білий прапор з олімпійськими кільцями і стрічками в кольори прапора РФ.

Варто зазначити, що санкції WADA проти РФ вступили в силу в грудні 2020 року. Це була відповідь на державну допінгову програму, яку організувала влада РФ. Розслідування показало, що Москва не тільки заохочувала прийом допінгу спортсменами, але і приховувала наслідки махінацій з допомогою спецслужб.