спорт у Дрогобичі - новиниДрогобицькі каратисти, пройшовши низку відбіркових змагань у складі збірної команди Львівської області, вирушили на чемпіонат України.

Проходив він у Києві, у мальовничій його частині – Кончі Заспі.

Змагалися юні каратисти на території олімпійської спортивної бази, де тренуються найкращі спортсмени України. Напевно, це спонукало їх викладатися на 100%.

Результат говорить сам за себе: дрогобичанка Олеся Коваль у серйозній боротьбі здобувала лише перемоги і стала чемпіонкою України.

«Дуже добре коли тандем «спортсмен-тренер» працює у гармонії, тоді наполегливі тренування приносять чудовий результат», – сказав тренер чемпіонки Олександр Золочевський.

Ще одна приємна новина: у Дрогобичі уже вкотре відбуваються навчально-тренувальні семінари та атестаційні тести на учнівські ступені. Проводить іспити президент Львівської обласної федерації кіокушинкай карате, сенсей Олександр Король. Слід зазначити, що наші каратисти успішно склали іспити, які включали в себе знання теорії, технічних елементів та тести з проведення низки поєдинків.

Ярослав ГРИЦИК 
На фото: Олеся Коваль – у центрі п’єдесталу пошани.