шарія в банЯкийсь Віктор Шарій домігся відкриття в суді провадження про заборону діяльності партії Анатолія Шарія

У відповідь на це блогер вибухнув новою порцією образ у себе в соцмережі.

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі про заборону діяльності політичної партії скандально відомого блогера Анатолія Шарія. Про це повідомляє прес-служба суду, передає Д-НК.

Цікавим є той факт, що позивачем у цій справі є однофамілець, якийсь Віктор Шарій. Він зажадав від Міністерства юстиції України заборонити діяльність «Партії Шарія» і звинуватив орган у бездіяльності у цій справі. При цьому Віктор Шарій не входить в партію свого відомого однофамільця і ​​ніяк з нею не пов’язаний.

Тим часом сам Анатолій Шарій не залишився в стороні від цієї історії і вибухнув новою порцією образ у себе в соцмережі. Невтішних епітетів знов удостоївся президент України Володимир Зеленський.

«Зеля, ти дно. Втім, я вже говорив», — пише Шарій в Telegram.

Крім того, в прес-службі «Партії Шарія» розцінили цей судовий процес як «прямий тиск на сильну опозиційну політичну силу в Україні». Раніше ми також повідомляли, що СБУ відкрила кримінальну справу стосовно Анатолія Шарія, звинувативши його в посяганні на територіальну цілісність країни. Блогер не раз публікував карту України без Криму. У відповідь на це Шарій висловив своє відверте ставлення до України, політиком якої намагається стати. Він назвав Україну «недодержавою», а СБУ відправив «на три букви».