Диверсійні групи«Аби звести нанівець єврореформи у Греції вистарчило однієї російської диверсійної групи, у Дрогобичі працює декілька диверсійних груп»

Про таку спорідненість між містом України і європейською державою сьогодні на оперативній нараді зауважив в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик. Розкриваючи суть порівняння, Дрогобицький очільник знову зачепив тему сміттєперебного заводу.

«Нововолинськ насолоджується від того, що у місто завозять обладнання для технопарку, а нам німці ставлять питання «Навіщо ми починали з вами співпрацю?», — провів ще одну паралель Тарас Метик, нагадавши, що через сміттєпереробний завод деякі громадські активісти засипали листами правоохоронні органи, тому входження інвестора у місто забуксувало.

Піднятий галас, на його переконання, основна перепона першим крокам оптимізації, яка покликана збалансувати мережі закладів з можливістю їх фінансування: «Ми утримуватимемо напівпорожні школи, напівпорожні лікарні, спромагаючись виплачувати лише зарплату». Всі гальмівні процеси у місті Тарас Метик пояснив наближенням активної фази виборів, у якій вже почали висвічуватися охочі заволодіти владною булавою Дрогобича.