долі людейНаразі завершилося досудове розслідування, яке здійснювали слідчі поліції під процесуальним керівництвом Дрогобицької місцевої прокуратури

Обвинувальний акт прокурори скерували у Дрогобицький

міськрайонний суд для розгляду. Дії комунальників кваліфіковано за частиною 2 статті 367 (службова недбалість) КК України. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Львівської області.

Водночас, розслідують кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем чиновниками Дрогобицької міської ради. У цій справі тривають експертизи. Після отримання результатів, прокурори прийматимуть подальші процесуальні рішення.

Нагадаємо, йдеться про трагедію, яка сталась 28 серпня 2019 року у Дрогобичі. Тієї ночі, близько третьої години, стався обвал частини другого під’їзду будинку №101/1 на вулиці Грушевського. Внаслідок цього загинуло 8 осіб, а ще 8 – травмувалось.

Крім цього, повністю зруйновалися приміщення семи квартир та перукарні, розташованої на першому поверсі, що завдало мешканцям шкоди на суму майже 30 мільйонів гривень. Досудове розслідування встановило, що до інциденту причетний головний інженер та начальник дільниці із обслуговування та ремонту житлового фонду комунального підприємства Дрогобицької міськради, які неналежно проводили періодичні обстеження будинку, планові загальні та профілактичні огляди та не виявили непридатності будинку для подальшої експлуатації.