сесія в СтебникуУ понеділок, 16-го листопада, відбулось друге пленарне засідання першої сесії Стебницької міської ради

Порядок денний складався з таких питань: 1. Про внесення змін до регламенту Стебницької міської ради. 2. Про обрання секретаря міської ради. 3. Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження складу та обрання голів комісій. Згідно ЗУ «Про місцеве самоврядування» кандидатом на посаду секретаря місцевої ради може виступати лише представник депутатського корпусу відповідної ради.

Міський голова Петро Старосольський запропонував на вищевказану посаду кандидатуру Андрія Петруняка, який представляє партію «Батьківщина» в стебницькому органі самоврядування і являється керівником місцевого осередку цієї політичної сили. Законодавством України і,

зокрема, регламентом СМР передбачено обрання секретаря шляхом таємного голосування. Відтак, більшість депутатів віддали свої голоси за Андрія Мирославовича: за — 15, проти — 10, 1 бюлетень визнано недійсним.

Також на пленарному засіданні обрано персональний склад та голів постійних депутатських комісій: 1. Іван Асафат (з питань планування бюджету та фінансів); 2. Марія Плитич (з питань промисловості, нових економічних формувань, транспорту та житлово-комунального господарства); 3. Петро Мисько (з питань житла, приватизації та управління комунальним майном); 4. Андрій Мазур (з питань землі, архітектури та будівництва); 5. Ірина Товарницька (з питань духовності, освіти та культури, охорони здоров’я, у справах молоді, спорту та екології); 6. Ірина Карпяк (з питань регламенту, мандатів, депутатської етики, дотримання законності та правопорядку); 7. Марія Губицька (з питань торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування та соціального захисту населення).

Джерело: Стебницькі Вісті