атрибути учасниківДрогобичани завжди у критичні моменти демонструють згуртованість та вміють показати приклад для наслідування іншим

Пандемія COVID-19 та карантин – черговий виклик суспільству. Ця «чума» 21 століття не мине так швидко, як

би цього хотілося. Не існувати, а жити за новими правилами – таку ціль в організації життєдіяльності міста вбачають у місцевому самоврядуванні Дрогобича.

День міста – головне свято, яке другий рік поспіль у Дрогобичі не вдається відзначити з помпезністю. Минулого року всі розважальні заходи скасували через трагедію у будинку №101/1 на вулиці М. Грушевського. Цьогоріч свої корективи вніс адаптивний карантин.

 

Та все ж таки, святкувати у Дрогобичі цьогоріч будуть. Організаційний комітет доклав усіх зусиль, щоб святкова програма відповідала всім карантинним нормам. Локація святкування зосереджена не лише на площі Ринок та прилеглих вулицях, а по всій центральній частині. Заходи заплановано на кілька днів – з 17 по 21 вересня. Чи святкуватимуть всі п’ять днів, залежить виключно від мешканців та гостей.

Всі заходи транслюватимуть в режимі прямої трансляції на інтернет-сторінці ДМР у Фейсбук. Тому громадян закликають святкувати біля гаджетів вдома. Тим, хто має бажання прийти в центр міста, необхідно пам’ятати, що медична маска на обличчі та дотримання соціальної дистанції – вимога №1. Більше того, у центральній частині діятимуть два намети, де здійснюватимуть температурний скринінг учасників. Буде посилено як заходи безпеки, так санітарно-протиепідеміологічні заходи.

Тож просимо громадян бути свідомими і дотримуватися всіх карантинних норм.

Святкуємо відповідально!