Дрогобич - дорогиЗ приходом до влади команди Олексія Радзієвського я, як і багато інших дрогобичан, що голосували за нього, покладав великі надії на те, що в Дрогобичі нарешті почнуть щось робити

Принаймні буде вирішена наша найбільша проблема – це дороги. І справді, заяви, що лунали з вуст Олексія Васильовича, вселяли оптимізм: для Дрогобича виділена нечувана досі сума на ремонти доріг (близько 30 млн. грн.), отож, любі дрогобичани, потерпіть ще трішечки, а там за тиждень-два розпочнуться довгоочікувані ремонти на вулицях міста.

І ось нарешті діждалися – справді таки провадять грандіозний якісний ремонт вулиці, повністю здирають асфальтове покриття, навозили гори щебеню. Тільки виникає одне питання до влади – чому ремонтують у першу чергу не вулицю Шептицького, по якій здоровий, як проїдеться, то захворіє, не вулиці Самбірську та Стрийську, які, по суті, є візиткою нашого міста перед іноземцями, адже більшість європейських гостей потрапляє в Дрогобич саме через ці дороги, а в реальності масштабний ремонт розпочато біля парку Культури та відпочинку (у народі Васильєва), а, якщо точніше, то вулицю, яка веде до помешкання першого заступника міського голови Дрогобича Олександра Коростельова?

Та якщо розібратися, то ця вуличка і ремонту особливого, окрім ямкового, не потребувала, а тут такий розмах! А може, пан Коростельов планує там поставити шлагбаум і запровадити платний в’їзд або ж взагалі в’їзд для простих смертних заборонить?

Приголомшує те, що все це відбувається під носом обраного нами Олексія Радзієвського, а, значить, з його доброї волі. То це ті передвиборчі обіцянки, якими нас так щедро обсипали представники вибраної нами ж влади, це така турбота про добробут та комфорт усіх дрогобичан? Невже можновладці нас зовсім мають за бидло, що так нахабно на наших очах облаштовують собі красиве життя?!

Здається, ще недавно, а точніше перед самими виборами, той же пан Коростельов роздаровував направо й наліво подарунки по всіх освітянських та соціальних закладах міста, обіцяв подбати про кожного знедоленого, лиш би обрали його, а щойно прийшов до влади, то в першу ж чергу взявся «відбивати» витрачені на вибори гроші і апетити у першого зама зростають.

Що далі – ринок? Ресторан «Берізка»? Вертолітний майданчик?.. Якщо Олексій Радзієвський мовчазно на все це закриває очі, то незабаром так і буде.

Прикро і соромно за свій вибір, адже, коли йшов на вибори, то щиро прагнув позитивних перетворень у Дрогобичі, прагнув бачити рідне місто красивим та доглянутим, а у результаті маємо те, що покращується добробут окремих вибраних посадовців, які дбають тільки про шкурні інтереси.

Розчарований дрогобичанин