біля бюветуЗ 1 серпня нові власники ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” суттєво підняли плату за лікувальну воду

За літр “Нафтусі” буде треба платити 24 грн!

Про це інформує “Високий Замок”, передає Д-НК.

Новий власник встановив ціну — 8 грн 70 коп. за 1 літр мінеральної води. Протестуючи проти нового підвищення ціни на “Нафтусю” та інші мінеральні води, депутати Трускавецької міськради звернулись з “апеляцією” до Антимонопольного комітету України.

Різке підвищення платні на мінводи матиме непередбачувані негативні наслідки, і цьому треба запобігти. Депутати застерігають, що їхня ініціатива може призвести до зворотного ефекту — відтоку відпочивальників з Трускавця до Східниці, де на всіх мінеральних джерелах вода безоплатна.

Нагадаймо читачам, попередній господар найціннішої перлини курорту, яким, без перебільшення, є даний бювет, ПрАТ ‘Трускавецькурорт”, зіславшись на збиткову роботу свого підрозділу, у грудні минулого року продав його чотирьом приватним особам.

Нові власники, розпочавши ремонт бювету та реконструкцію розташованої перед ним площі, вже на початку адаптивного карантину оголосили про запровадження платні на мінеральні води, які тут розливаються, для всіх без винятку відвідувачів бювету.