Завдяки налагодженій співпраці з громадською ініціативою «Допоможемо разом», Стебник отримав чергову допомогу

Як передає ДНК чергову допомоги скеровано на покращення інфраструктури міста та підтримку ВПО, які проживають на базі комунальних закладів громади.

Вчора до міста доставили 46 пластикових вікон для гімназії №18. З відповідним запитом до організації звертався староста Стебника Тарас Городиський. Допомога була необхідна як для покращення матеріально-технічної бази освітньої установи, так і для підтримки ВПО, які досі проживають в навчальному закладі.

Проект передбачає закупівлю та встановлення вікон для частини будівлі, в якій досі проживає майже півсотні вимушених переселенців. Вчора вікна доставили до закладу, вже за тиждень в гімназії стартують роботи з їх встановлення. Профінансував реалізацію проекту благодійний фонд “Fondation de France”.

Загалом, завдяки тривалій співпраці з громадською організацією «Допоможемо разом» у Стебнику вдалось реалізувати низку важливих проектів, мета яких – не лише підтримати вимушено переміщених осіб, які проживають в місті, але й сприяти розвитку місцевої інфраструктури, в частині встановлення нових майданчиків та облаштування громадського простору.

Раніше громадська організація допомагала облаштувати гуртожиток для ВПО у Стебнику – передавши місту меблі, побутову техніку, матраци, постіль та інші речі першої необхідності.