Такими словами розпочався надзвичайний захід, на якому мали змогу побувати 2-класники ліцею №4 імені Лесі Українки

Діти зустрілися з нашими Героями – захисниками, які проходять лікування в госпіталі. Це титани, які ціною власних життів бережуть спокій в наших домівках, передає ДНК.

Учні 2-В класу, разом з вчителями та директором ліцею, приготували подарунок для військових. Діти власноруч розфарбували горнятка і вручили їх захисникам, щоб осінніми холодними днями тепло маленьких сердець зігрівало хлопців. Також діти розфарбували гільзи, які передали їм друзі з лінії фронту. Тепер ці трофеї війни мають величезну місію, адже кошти, виручені з їхнього продажу, підуть на закупівлю дронів, які знищуватимуть окупантів, що посягають на нашу землю.

Приємно здивувала захисників і усіх присутніх директорка ліцею Наталя Гук, продекламувавши авторський вірш, який не залишив байдужим жодного присутнього в залі.

В заході взяв участь зірковий гість Роман Скорпіон, який виконав кілька пісень, а діти йому в цьому допомагали.

Зустріч відбулась в душевній затишній атмосфері. Діти щиро обіймались з захисниками, дякували їм за їхні подвиги та бажали швидкої перемоги для України.

«Пам’ятай, за нас боряться на фронті, а ми повинні боротись за них тут» – під таким гаслом пройшов захід, який вже не вперше організовує спільнота 2-В класу за сприяння адміністрації ліцею №4 імені Лесі Українки.