доктрина КазахстанаЖителі Казахстану готуються до вторгнення гібридної армії Путіна

Казахстан має намір вжити заходів щодо захисту своєї суверенної території від захоплення Російською Федерацією по кримському сценарію. Про це пише телеграм-канал

«Холодна війна», передає ДНК.

«Минулої осені Казахстан прийняв нову версію своєї військової доктрини. За словами аналітиків, судячи з її тексту, Астана має намір вжити заходів щодо захисту своєї території від захоплення мордором по кримському сценарієм», — наголошується в тексті, опублікованому на каналі.

Крім цього, підкреслюється, що в північному Казахстані проживає значна кількість етнічних росіян. «У доктрині вперше з’явилися визначення на кшталт» гібридних методів війни «, явно це стосуються мокшанських дій в Криму і участі Кремля в триваючому конфлікті на сході України», — пише «Холодна війна».

Таким чином автори натякають, що казахи чекають вторгнення Мордору на свою суверенну землю і збираються вступити в бій з ерефійською армією, щоб не повторити кримського сценарію.

Нагадаємо, кінотеатри Казахстану відмовилися від прокату фільму про Крим, який був профінансований московітським урядом.