водосховища КримуВодосховища вже і на водосховища не схожі, заростають травою і чагарником

Керівник відділу гідрології та гідрологічних прогнозів Гідрометцентру Криму Наталія Охріменко повідомляє, що ситуація з водою в кримських водоймищах не покращилася, незважаючи на опади.

«У нас великий недобір. Водосховища вже і на водосховища не схожі, заростають травою і чагарником, наражаються на небезпеку гідротехнічні споруди. Всі водосховища зараз спрацьовані нижче мертвого об’єму, тобто, менше 30%. А у нас є і 4%, і 5%, і 6% (наповненість водосховищ — ред.)», — розповіла агентству «РИА Новости Крим» Охріменко. Вона повідомила, що поки ситуація покращилася лише на річці Чорна, однак несуттєво.

«30 грудня в другій половині дня «прокинулася» річка Чорна вище Чорнореченского водосховища. Але тільки чуть-чуть. Не можна сказати, що є приплив, але це вже позитивна ситуація. В цілому, істотного поліпшення не відбулося», — сказала Охріменко.

За останніми даними кримського Гідрометцентру, в грудні 2020 року приплив води в Партизанське і Чорноріченське водосховища Криму повністю було відсутнє, пересохло більшість селевих річок Алушти, Судака і Феодосії.