бойкот ерефіїУ Путіна завмерли в очікуванні, бундестаг готовий до «рідкісного виняткового» рішення

Масові затримання учасників антикорупційних мітингів у Росії з застосуванням ОМОНа і поліційської сили, сльозогінного газу та морального тиску стали причиною відновлення дискусії серед німецьких політиків про бойкот чемпіонату світу з футболу в Росії 2018 року.

Заступник голови фракції партії Меркель в бундестазі Міхаель Фукс упевнений, що країна, де відкрито не поважають права громадян, не має права бути господинею міжнародних турнірів. Зараз німецькі політики відновили переговори про можливий бойкот ЧС-2018.

Уповноважений уряду ФРН з питань співпраці з Росією Гернот Ерлер заявив, що за останні дев’ять років з моменту прийняття рішення ФІФА про проведення першості в РФ ситуація в Росії погіршилася в рази. Міхаель Фукс впевнений, що в країні, де дозволено порушувати права громадян, не можна проводити міжнародні змагання.

Політик впевнений, що багато німців не ризикнуть поїхати в РФ в майбутньому році в якості вболівальників і глядачів. За його словами, бойкот міжнародних спортивних змагань повинен бути «рідкісним винятковим випадком». Тим не менше, Росія планомірно рухається в небезпечному напрямку кілька останніх років.