перемога над нацизмомПеремога над гітлеризмом, без сумніву, свято, але за можливість його відзначати Україна заплатила колосальну ціну

Пам’ятати про це закликав українців Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook, передає ДНК.

Порошенко зазначив, що в такий день обов’язок українців не дозволити окремим політиканам «приватизувати» День великої перемоги для використання в своїх цілях, так як ця дата — заслуга всього народу.

«Солдати всіх армій, перемогли нацистів, учасників українського визвольного руху, трудівників тилу, дітей війни та мучеників нацистських переслідувань — всіх, хто витримав нелюдську ношу війни», — зазначив у своєму зверненні глава Української держави.

Порошенко закликав пам’ятати про це і також не забувати про те, що дісталося такою колосальною ціною свято — нагадування про жахи війни і необхідності збереження миру і взаєморозуміння усередині країни, особливо, коли на сході України ерефійський агресор вже чотири роки терзає нашу землю.

«Наші жертви, наші втрати, наші збитки під час Другої Світової Війни виявилися колосальними, ми повинні про це пам’ятати. А внеском у спільну перемогу Об’єднаних Націй над гітлеризмом пишатися і нікому не дозволяти її приватизувати», — зазначив Петро Порошенко.