Нік Вуйчич звернувся до Шарію з вимогою видалити відео з нимВідомий австралійський мотиваційний оратор і письменник Нік Вуйчич відреагував на скандал за участю відомого блогера і політика Анатолія Шарія

Він зазначив, що його «використали в політичних цілях».

Всесвітньо відомий австралійський мотиваційний оратор і письменник Нік Вуйчич записав відеозвернення через скандал, що трапився через українського блогера і політика Анатолія Шарія. Його він оприлюднив на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Вуйчич приніс вибачення за те, що Шарій «використовував неправильно … в політичних цілях» його відео. «Ви знаєте мене, я люблю всіх людей і ніколи не хотів бути використаним для політичного змісту», — уточнив Вуйчич. Він додав, що відтепер більш обережно ставитиметься до людей, які замовляють у нього відео.

Він звернувся до Шмарія і попросив видалити своє відео.

«Я був введений в оману … Анатолій, будь ласка, видаліть відео, взяте вами на сервісі Cameo», — сказав письменник.

Варто відзначити, що днями громадський діяч Сергій Стерненко з’ясував, що Шмарій використовував покупні відео як демонстрацію посилення свого «голлівудського лобі». Виявилося, що політик купив відео зі словами підтримки не тільки у Вуйчича, а й у боксера Майка Тайсона. Він витратив на них трохи більше 600 доларів.