Тарас Кучма13 березня Тарас Кучма поінформує дрогобичан про свою діяльність за 100 днів

За цей нетривалий період достеменно вивчено стан справ у місті, напрацьовано нові підходи в управлінні містом, проведено кадрові реформи, започатковано низку проектів. Про все це Тарас Кучма інформуватиме громаду 13 березня у Народному домі ім. Івана Франка. Початок заходу о 14:00.

Законами України не передбачено обов’язкове звітування влади про діяльність за 100 днів, однак для Тараса Кучми і його команди зустріч із громадою є черговою нагодою поінформувати про досягнуте й заплановане, а натомість отримати конструктивні пропозиції та зауваження.

Новизною у відзначенні 100 днів діяльності влади буде те, що кожен охочий зможе у письмовій формі запропонувати своє бачення щодо діяльності та планів міського голови та його команди. Після опрацювання пропозицій від громади усі запитання та відповіді будуть опубліковані на офіційному сайті міської ради та засобах масової інформації. Для повного ознайомлення з інформацією про 100 днів діяльності влади учасникам зустрічі роздадуть повний текст доповіді міського голови.

Чому саме 13 березня відбуватиметься? Саме цього дня виповнюється два роки з дня заснування батальйону імені генерала Кульчицького, до якого ще 2014 року вступив Тарас Кучма. Згодом побратими нинішнього мера делегували його на вибори до місцевих рад у 2015 році. Після того, як Тарас Кума здобув перемогу у виборчій гонці, відповідно до наказу командування Національної гвардії України, його відрядили з лав ЗСУ із залишенням на військовій службі на строк виконання повноважень міського голови. Тому святим своїм обов’язком, будучи міським головою, Тарас Кучма вважає поінформувати про свою діяльність не тільки дрогобичан, але й своїх бойових побратимів.

Після офіційної частини недільного дійства для дрогобичан та воїнів заплановано концерну програму з нагоди другої річниці створення батальйону імені генерала Кульчицького.