звалища у ДрогобичіНа окраїні Дрогобича виявили факт несанкціонованого ввезення ТВП з інших територій

Як повідомляє ДНК з посиланням на  ДМР, на території

Дрогобича, що поблизу вулиці Тисменицька в районі колишніх поліклінічних складів, виявлено факт незаконного вивезення твердих побутових відходів.

За дорученням першого заступника міського голови Дрогобича Ігоря Германа працівники КП «Муніципальна варта» та Департаменту міського господарства ДМР оперативно здійснили виїзд безпосередньо на місцевість, де, ймовірно, невідомі особи облаштували несанкціоноване сміттєзвалище.

сміття в Дрогобичі

сміття в Дрогобичі

На вказаному місці працівників КП «Муніципальна варта» та Департаменту міського господарства справді очікувала неприємна знахідка — хтось викинув чималі купи сміття. Очевидно, що його завезли туди вантажівками.

Накладні, які знаходились у кучугурах сміття, свідчать про те, що виявлені ТПВ, ймовірно, є не дрогобицького походження, а територій Львівської області. В одній з накладних як місце доставки товару зазначено селище міського типу Лопатин Радехівського району Львівської області, а в іншій — Кам`янко-Бузьк Львівської області. Також виявлено накладну документацію і Тернопільської області.

Окрім фіксації порушення працівниками КП «Муніципальна варта», по виявлення факту стихійного сміттєзвалища повідомлено правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження та притягнення до відповідальності винних осіб.

Ліквідувати несанкціоноване сміттєзавлище та вивезти ТПВ невідомого походження змушене КП «Комбінат міського господарства».