тарифи на проїздЗ метою недопущення підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті проведуть спільне засідання

У п’ятницю, 12 жовтня, у Дрогобичі відбудеться об’єднане засідання голів територіальних громад з представниками ДРВА та ЛОВА щодо недопустимості підвищення перевізниками тарифів на проїзд у громадському транспорті, передає ДНК.

Нагадаємо, 7 жовтня перевізники підвищили вартість проїзду на низці автобусних маршрутів, замовником яких виступила свого часу Дрогобицька районна військова адміністрація та Львівська обласна військова адміністрація.

Дрогобицька міська рада отримала чимало скарг від мешканців сіл, чиє обурення є цілком справедливим. Однак законних важелів впливу на перевізників міська рада, на жаль, не має, оскільки не є замовником перевезень.

Відтак у міськраді створили робочу групу, яка напрацьовує план подальших дій, починаючи від звернень до ЛОВА та Антимонопольного комітету і завершуючи розробкою нових приміських маршрутів громадського транспорту.

В продовження розпочатих дій міський голова Дрогобича Тарас Кучма ініціював проведення спільного засідання, за участі голів інших територіальних громад щодо недопущення підвищення тарифів на приміські та міжміські громадські перевезення.

Засідання відбудеться в п’ятницю, 13 жовтня, об 11:00 в світлиці Дрогобицької міської ради (каб. №212).

До участі в засіданні запрошено керівництво територіальних громад, представників Дрогобицької РВА та ЛОВА, відповідальних за громадські перевезення.