Недолугість чиновника обнулює допомогу від Маска«Обговоріть з Зеленським», — стратег Арістов потрапив в скандал через прохання Супрун до Маска про апарати ШВЛ

Український лікар-експерт Вадим Арістов, намагаючись очорнити колишню главу МОЗ Уляну Супрун, поставив під

загрозу можливе надання Ілоном Маском Україні апаратів ШВЛ.

Український лікар-інфекціоніст і директор Revival Institute for Future Вадим Арістов потрапив в гучний скандал. Він використав проблеми України з коронавірусом COVID-19, щоб очорнити колишню і. о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

Історія почалася з того, що керівник SpaceX Ілон Маск в Twitter запропонував безкоштовно апарати ШВЛ країнам, які страждають від пандемії коронавируса. До нього в коментарі звернулася Супрун і попросила надати Україні життєво необхідну техніку. Арістов не зміг промовчати. Він порахував доречним під постом Маска розкритикувати колишню главу МОЗ України, заявивши, що вона нібито винна в «катастрофі» з українською медициною. Більш того, стратег закликав Маска обговорити поставки ШВЛ з командою президента Володимира Зеленського, хоча та, по всій видимості, ніякого інтересу до пропозиції американського мільярдера не проявляла.

недолуге створіння

Після такого скандалу шанси на отримання Україною допомоги від Маска, очевидно, знизилися. Українці були цим обурені. Не стримав емоцій, серед інших, політолог Тарас Березовець. «Ідіот чистої води! І скільки їх ще навколо», — написав він у Telegram. Прості громадяни в соцмережі також висловили невдоволення. «Маск в шоці», «Пандемія і смерть людей не привід відмовитися від срачу, так, Арістов?», «Хто нам після такого дасть апарати?», «Люди вмирають, а у цього» експерта «словесне нетримання», «Ця катастрофа у нас була задовго до Супрун! Ех ти, «стратег»Думати треба хоч іноді!» — пишуть українці.