Руцкий мірЇм не потрібні безвіз, чесні суди, свобода преси, приємний бізнес-клімат і лоукост в Париж

«Наївний лепет про те, що ось зараз ми добудемо безвіз, побудуємо дороги, заводи, підвищимо зарплати / пенсії і

адепти руцкава міра, побачивши все це, миттєво позитивно реморалізуются (змінять систему своїх цінностей), викликає бажання довбануть чимось важким авторів цих теорій.

Повідомляю вам очевидну річ: гієни — м’ясоїдні. Їх не приваблюють гарячі круасани, ароматні Віденські булочки і соковитий Київський торт. Гієни люблять м’ясо, особливо падаль з душком. А ви намагаєтеся запропонувати падальщикам хліб і сіль. ОРДЛО зовсім не стало помилкою планування або виконання проекту «Некророссія». Вийшло саме те, чого хотілося глибинному руцкому народу: вмираючий організм, ще теплий, ще з іскрою свідомості в очах, від якого можна відривати шматки теплої плоті і жерти, кривлячи морду.

Це в Криму якраз не вийшло, що хотілося. Не вийшло кривавого свавілля, не вийшло грабувати, ґвалтувати, катувати, вбивати і знущатися в масштабах «Некророссіі». Довелося будувати міст, вирішувати купу створених ними ж проблем. Суєта і туга … гієн з того боку кордону вдалося відігнати на відстань пострілу. Але гієн, які бродять серед жителів вільної України, теж чимало. Їм не потрібні безвіз, чесні суди, свобода преси, приємний бізнес-клімат і лоукост в Париж. Їм потрібно саме те, що в відкриту декларують донині гепи, допи, мураєви, бойки, мертветчуки — м’ясо, чолов’ятина. А ви їх маните цукром.

Думаю, всі ви знаєте приказку «Не розкидуйте бісер перед свинями». В оригіналі вона звучить так: «Не давайте святого псам, і не кидайте перли свої перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми і, обернувшись, щоб не розшматували й вас». «Не розшматували й вас» — ось ключовий посил притчі. Я не закликаю до судів Лінча. Просто нагадую очевидні речі: найбільш толерантний і лояльний до бактерій, опаришей і стерв’ятників — мертвий організм. Не потрібні їм ні відсоток зростання ВВП, ні добробут, ні робочі місця. Мучити, знущатися, принижувати, віджимати, вбивати — ось найвища насолода для адептів «руцкава міра», яким «цивілізований світ» нічого не може запропонувати, крім самого себе в якості жертви «.

Думки жителя Ялти