подорожі - новини дрогобичаПодорожами на гірськолижні курорти нині нікого не здивуєш. Тож якщо ви прагнете нових вражень і готові урізноманітнити зимовий відпочинок, ці нестандартні сценарії відпочинку — саме те, що треба

ІСЛАНДІЯ: ЗИМА БУДЕ ГАРЯЧОЮ

В Ісландію туристи зазвичай вирушають влітку, хоч літо тут і дуже коротке. Насправді Ісландія особливо чарівна взимку: по-перше, в цю пору тут можна помилуватися неймовірно красивим північним сяйвом,

відпочинок - новини Дрогобичаа по-друге, це найкращий час для купання в термальних джерелах. Одними з най популярніших у країні є гарячі підземні джерела, що їх активно відвідують і місцеві жителі, і туристи. Геотермальний курорт Блакитна Лагуна, що поблизу Рейк’явіка, є одним з місць, що найбільше підходять для зимового відпочинку. Вода ісландської Блакитної Лагуни зігріє будь-кого – зазвичай температура води тут коливається в межах 37 – 39 градусів за шкалою Цельсія. Сам Рейк’явік зустріне вас холодними і темними ночами, середня річна температура не перевищує тут 0 градусів. Великою удачею буде побачити північне сяйво. Це незабутнє космічне шоу (до слова, безплатне) стане окрасою вашої зимової відпустки.

ШВЕЙЦАРІЯ: ВІДЧУЙ СЕБЕ ЕСКІМОСОМ

Швейцарський гірськолижний курорт Піцоль, шо в північно-східній частині країни, пропонує мандрівникам переночувати в незвичайному готелі, який представляє собою кілька подорожі - новини Дрогобичаснігових традиційних будинків ескімосів – іглу. На зведення готелю “Іглу-Дорф” знадобилося три тисячі тонн снігу. Це сім будиночків між Альпами та Піренеями. Споруди вирізають із кучугур льодорубами, електропилами та лопатами. В “Іглу- Дорф” є романтичні номери, басейн просто неба і сауна. На стінах швейцарські художники вирізьбили зображення русалок і традиційні орнаменти ескімосів. Деякі кімнати освітлюють лише свічками. Відвідувачі відпочиватимуть у спальних мішках на грубих килимах з овечої вовни. Ескімоський табір розташувався в Альпах, на висоті 2226 метрів над рівнем моря. Крім того, доступна ще одна розвага – гірський похід на снігоступах.

ЕСТОНІЯ: ДРЕЙФ І ДРАЙВ НА ЛЬОДЯНІЙ КРИЖИНІ

Лід, який узимку сковує всю поверхню Балтійського моря, – часте явище в Естонії. Щороку на початку лютого, коли водна поверхня вкривається значною товщею крижаної кірки, тут відпочино та подорожіобладнують льодові дороги, своєрідні стежки, які пов’язують материкову частину Естонії з островами.
Мінімальна товщина льоду, потрібна для того, щоб зимові дороги по морю були відкриті, дорівнює 22 сантиметрам. Рекомендована швидкість пересування по льоду автомобілем – до 25 кілометрів за годину або від 40 до 70 кілометрів за годину. Пристібатися ременями безпеки не треба, а під’їжджати до іншого транспортного засобу ближче, ніж на 250 метрів, заборонено.
Кажуть, відчуття незабутні!

СИЦИЛІЯ: ВУЛКАН ДИМИТЬ, А НАМ ХОЧ БИ ЩО

Італійська Сицилія ніколи не була найпопулярнішим місцем для занять зимовим спортом, подорожі та відпочинокоднак у цього середземноморського острова є козир у рукаві – можливість спуститися на лижах зі схилів вулкана Етна, що димить. Вулкан Етна – один з найбільших діючих вулканів у світі і найвищий у Європі. Висота Етни – 3320 метрів, саме тут можна побачити одне з надзвичайних явищ у природі: сніг поверх лави. Гірськолижний сезон на магічній Сицилії починається в листопаді і триває до кінця березня.
Із цієї осені, відколи команда спортсменів успішно підкорила один з найактивніших вулканів на землі – гору Етна, тут влаштовують екстремальний відпочинок і для туристів. їм пропонують спідфлаїнг – особливий вид спорту і розваг, у якому поєднано спуск на лижах і на парашуті.

ЕМІРАТИ: НА ЛИЖІ – У ПУСТЕЛЮ

Сталося щось неймовірне, але тепер побачити сніг і покататися на лижах можна і в Дубаї. У місті, здавалося б, у самому сухому пустельному місці, спочатку побудували величезний водний парк, а потім вирішили, що їм вкрай потрібен критий гірськолижний схил.
подорожі по світу“Ski Dubai”, перший критий гірськолижний центр на Близькому Сході, здивує навіть досвідчених лижників. Тут обладнано п’ять гірськолижних трас, найдовша з яких простяглася на 400 метрів. Надзвичайна привабливість “Ski Dubai” полягає в тому, що відпочивати і спускатися на лижах тут можна навіть тоді, коли за вікном плюс сорок! У міської влади є плани збільшити територію траси, створити величезний палац як частину гігантського міста розваг. Тепер можна буде пограти в сніжки і на зовсім недавно пустельному узбережжі Аравійського півострова.
Містечко Рованіємі на території фінської Лапландії – це унікальний світ із снігу та льоду, де панує божественна тиша посеред незайманої природи. Тут ніколи не буває сірого, тим більше чорного, затоптаного, снігу. Він абсолютно білий і лише білий! А ще пухнастий, м’який. Вас поселять у крижаному готелі “Arctic SnowHotel” на 27 кімнат на березі озера Лехтоярві, в номерах зі снігу і льоду. Зрозуміло, все це спальні, бо з меблів, окрім ліжка, нічого й немає. Зате кожна така спальня оздоблена ексклюзивними малюнками на кризі, які яскраво підсвічуються. Температура в готелі нуль градусів і нижче, зігрівають гостей лише власний одяг і теплі шкури, що вкривають ліжка.
Потім вам запропонують традиційні страви у “Сніговій садибі” і запросять зігрітися у крижаній сауні. Тут відкрито не тільки крижаний готель, а й каплицю з льоду, в якій молодята можуть заприсягтися одне одному в любові та вірності в оточенні крижаних брил. Квінтесенція романтики!

Остап МЕЛЬНИЧУК