сапоспалення ветеранаЧоловіком, який в Києві здійснив акт самоспалення, виявився 49-річний ветеран ООС Микола Микитенко

На знак незгоди з політикою президента України Володимира Зеленського вчинив самоспалення в центрі Києва 49-річний

учасник бойових дій на сході України Микола Микитенко. Про інцидент повідомила в Facebook громадська організація «Відсіч», інформує Д-НК.

Як розповіла дочка Микитенко, яка також є військовослужбовцем, її батько госпіталізований з важкими опіками в київську міську клінічну лікарню №2. Шанси вижити у ветерана мінімальні.

Перед самоспаленням ветеран надів камуфляжну форму і малиновий берет, а також більше десятка медалей. У 2014 році Микола Микитенко брав участь в боях під Слов’янськом у складі добровольчого батальйону Національної гвардії України ім. Сергія Кульчицького. Під час евакуації збитого вертольота на Карачуні він був серйозно поранений, має групу інвалідності. Після лікування повернувся в армію, служив в різних бойових підрозділах в зоні ООС.

сапоспалення ветерана

сапоспалення ветерана

У соцмережах ветеран багато писав про те, як він незадоволений політикою президента України Володимира Зеленського. Зокрема, його політикою по відношенню до учасників бойових дій на Донбасі. «Досить сил довести, що Україна понад усе! Дістало!» — написав ветеран в Facebook незадовго до трагедії. А 24 серпня він закликав бойових побратимів вийти на акцію протесту проти політики Володимира Зеленського. Також в соцмережах Микола Микитенко написав, що буде горіти, як його улюблений поет Василь Стус, який віддав життя за Україну.

Незважаючи на те що після акту самоспалення ветеран вижив, його шанси відновитися після отриманих опіків, за словами дочки, мінімальні.