авіатрощаСьогодні, 4 жовтня, недалеко від міжнародного аеропорту Львів звалився транспортний літак «Ан-12»

Причина падіння — нестача пального. Всього на борту

загинуло три людини. Так, рано вранці на підльоті до міжнародного аеропорту Львів звалився літак з 8 людьми на борту. Сім з них були членами екіпажу.

Про це повідомляє ДНК з посиланням на міністерство інфраструктури.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розкрив деталі і запевнив, що крах біля села Сокільники відбувся через брак пального на транспортному засобі. Поки в ДСНС запевнили, що загинуло три людини, про стан двох до сих пір невідомо, так як вони не знайдені.

Ще трьох доставили в лікарню. Трохи пізніше Криклій доповнив свій запис і запевнив, що загиблих вже п’ятеро. Прізвища жертв поки не повідомляють. Поліція і міністерство вже почали розслідування за фактом аварії. Поки не ясно чи прибуде на місце трагедії президент Зеленський і скасує свою поїздку на форум регіонів, де має зустрітися з Лукашенком.

авіатроща

авіатроща

До цього повідомлялося, що поблизу міжнародного аеропорту Львів сталася аварійна посадка транспортного літака «Ан-12». Близько 7 ранку літак зник з радарів. Рятувальники виявили Ан-12 за 1,5 км від злітно-посадкової смуги. Зараз на місці НП працюють понад 40 рятувальників і 7 одиниць техніки. Займання Ан-12, на щастя, не сталося.