можливе вторгненняРосійські військові назвали дату нового вторгнення на Донбас, листування злили: «Заморозки дадуть можливість працювати танкам»

Колишні російські «добровольці», які воювали на Донбасі в рядах бойовиків «ЛДНР» заявляють: серед воювавших в ОРДЛО найманців ходить слух, що на 25 січня Росія затіває активізацію бойових дій на Сході України, повідомляє Д-НК.

Блогер Necro Mancer на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував скріншот листування російських найманців на одному з форумів, де російські військові діляться інформацією про відновлення бойових дій. «Ходить чутка що на 25.01 щось затівається. До чого і з якою подією ця сакральна дата прив’язана невідомо», — пише один з окупантів.

При цьому другий бойовик з Волгодонська зазначає, що з другої половини січня в східній частині України традиційно настає кілька тижнів заморозків, які дають можливість діяти важкій бронетехніці і танкам. Він також нагадав, що Дебальцевська операція російських військових була проведена в аналогічні дати.

можливе вторгнення

Згодом Кремль може взяти нову паузу до травня, коли погодні умови дадуть можливість здійснити нову ескалацію. «До погоди. Традиційні три тижні заморозків, що дають можливість діяти танкам. Дебаль недарма в ті ж дати була. Якщо (якщо!) Щось буде, то, швидше за все, в цей період. Потім перерва до травня, поки земля не просохне», — пише найманець з російського Волгодонська.