Наталії Сові з Дрогобича потрібна термінова операція на серці!У Дрогобичанки Наталії Сови важка недуга — Синдром Марфана

Це важке генетичне порушення розвитку сполучної тканини. У випадку пані Наталі уражене серце!

Про хворобу подруги у Фейсбуці розповіла Ірина Турчик:

“У нашій класній сім’ї виникла серйозна проблема. Наш живчик і найбільший жартівник у класі Наталя Сова потребує нашої матеріальної допомоги й молитви. На жаль, Наталя нещодавно під час діагностики дізналися, що потребує НЕГАЙНОЇ чергової операції. Усі Ви пам’ятаєте, що близько 20 років їй поставили штучний серцевий клапан, але зараз розширилася аорта, яка потребує серйозної корекції та відповідно ВЕЛИКИХ коштів. Наталя — неймовірна людина. За цей час відносно стабільного здоров’я зуміла створити диво і народити донечку. Але знову ж таки, дівчинка має також ваду серця, має як і Наталка інвалідність, і, ймовірно, такі ж перспективи…. Виховує її вона сама. Є мамуся біля неї, якій 79 років. Так, вона знала що рано чи пізно вони потребуватимуть обоє хорошої медичної страховки. Зробила все можливе і неможливе для виїзду за кордон. Але життя розпорядилося інакше. Працюючи на ринку зібрати самотужки такі кошти (а це попередньо 25- 30 тис. дол.) неможливо! Тому звертаюся до всіх Вас, спробуймо створити маленьке різдвяне диво !!! Знаю одне, разом МИ – СИЛА!”.

Станом на сьогодні Наталія Сова розглядає кілька можливих варіантів, де лікуватися.

Основні: це або Ізраїль, або Україна.

Вартість лікування в Ізраїлі складатиме не менше 30 тисяч доларів. В Україні лікування дещо дешевше, проте теж коштовне. Попередньо лікарі озвучили суму в понад 15 тисяч доларів. Прооперувати можуть лікарі Інститут серця у Києві. У будь-якому разі, неважливо, де відбуватиметься операція — оголошені суми є непосильними для сім’ї пані Наталії.

Тому звертаємося до всіх, кому не байдужа доля та життя дрогобичанки Наталії Сови:
просимо долучитися до збору коштів, адже прооперуватися треба негайно, тож часу вкрай обмаль!

Життя людини у ваших руках!

Рахунки, куди можна надсилати допомогу:

4731219103016642 – ПриватБанк (отримувач — Наталія Сова)

Для доларових переказів

4731219103017541 – ПриватБанк (отримувач — Наталія Сова)

Телефон Наталії Сови для зв’язку: 098-254-9392

допомога Наталії Сові

допомога Наталії Сові