наша десантура«Джентельмени, складіть вашу зброю!» — наша десантура розброїла італійський десант на навчаннях у Німеччині

Як відому в Німеччині почались міжнародні навчання Saber Junction, куди були запрошені наші десантники з 95 бригади.

95 Бригада має неабиякий бойовий досвід. Наші хлопці показали дуже гарні результати на минулих міжнародних змаганнях Combined Resolve. Тоді американські генерали відзначали методи наших “єнотів”, так хлопці з 95 Бригади себе називають.

Треба відзначити що минулого разу на навчаннях “єноти” поламали всі плани американцям і американські генерали просто кричали що це неможливо, коли наші хлопці знищували “супротивника” влаштовуючи засідки та виходячи з оточення.

Тож і цього разу десантники з 95 Бригади були запрошені виконувати роль “поганих хлопців” :)

Навчання тільки почались і вже сьогодні зранку надійшло повідомлення про успіх українських десантників:

”Джентельмени, складіть вашу зброю!” прекрасна фраза, з якої почався сьогоднішній день на Сейбр Джанкшн. 9 годин блукання лісами… Рота 13 бату 95 бригади захопила польовий штаб батальйону 173 бригади і групу італійських спецпризначенців. Гарна робота, єноти!

Деталі – пізніше на офіційній сторінці ГШ ЗСУ.

Р.S. Американські розвідники зараз намагаються помститися за своїх. Але поки що не щастить…”- повідомив військовий Роман Туровець у себе в фейсбук.

“Американські airborne і італійська спецура трохи зажурилися. Хто завгодно зажурився б, якби спав-спав, а прокинувся під стволами української десантури. Ще сильніше можна зажуритися якщо знати що це був штаб їх батальйону. Так, з потрохами. Без єдиного пострілу.

Відмінний початок активної фази! Від ВСУ з любов’ю! «- Додав Олексій Бобовніков, військовослужбовець який безпосередньо перебуває на навчаннях.

Слава Україні! Героям Слава!