Спорт на ДрогобиччиніХ ювілейна Спартакіада Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

У Львові на спортивних базах СКА та Львівської політехніки 26 жовтня 2013 року відбулася Х ювілейна Спартакіада Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». До програми змагань цього року включили чотири види спорту: футзал, шахи, шашки та бадмінтон.

Уже вдруге в цих змаганнях виступала збірна команда Дрогобицької міської організації ФСТ «Спартак» (голова організації – Денис Павлишак, заступник – Василь Карпин). Нагадаємо, що минулого року наші спортсмени посіли друге місце серед 7 команд. Цього року наші земляки перевищили своє минулорічне досягнення, хоч їм і довелося брати участь у змаганнях за власні кошти.

Футзалісти (Дмитро Мойсеєнко, Іван Городиський, Юрій Хомончак, Роман Павлічко, Михайло Бадецький, Мар’ян Карпин, Андрій Каріоті) здобули третє місце; шахісти: кандидат в майстри спорту Олександр Дикун посів перше місце, а першорозрядниця Наталія Артимович – друге; шашкісти: майстер спорту Іван Фідик посів перше місце, Наталія Артимович у цьому виді змагань також завоювала перше місце (згідно з положенням, один спортсмен міг виступати у двох видах змагань). Обоє бадмінтоністів Василь Нагірнич та Василина Бабій виграли у своєму виді два других місця.

У загальну «скарбничку» всі дрогобицькі спортсмени принесли 268 очок, яких виявилось недостатньо для перемоги у спартакіаді, адже збірна команда обласної профспілки охорони здоров’я набрала стільки ж – 268 очок. Тоді суддівська колегія, згідно з Положенням про змагання, підрахувала додаткові показники. Кількість перших місць теж виявилась однаковою – по три. І лише за рахунок більшої кількості других місць дрогобичани стали переможцями ювілейної Х спартакіади Львівської обласної спартакіади ФСТ «Спартак».

Третім призером стала збірна команда працівників приватного акціонерного товариства «Львівгаз» з доробком у 214 очок.

Отож вітаємо нашу команду з успішним виступом і бажаємо їм в наступних змаганнях яскравих перемог.