NATOВже не вперше з’являються чутки в кулуарах НАТО, що звільнення Донецьку та Луганську буде другим етапом після звільнення Криму

Напередодні Варшавського саміту НАТО все більше просочується інформації стосовно самого саміту та наступних подій. Так вже є інформація про те, що на саміті планується прийняття пакету допомоги Україні. В рамках саміту окремо пройде зустріч в рамках Україна-НАТО, яка відбудеться вже на наступному тижні. Відомо також, що мову будуть вести і про безпеку в басейні Чорного моря. Вже не вперше з’являються чутки в кулуарах НАТО, що звільнення Донецьку та Луганську буде другим етапом після звільнення Криму. Наче є якесь рішення, головна ідея якого, з чого все почалося (з захоплення Криму), з того і повинно закінчитися. Що це і як буде, зрозуміло ніхто не каже, але є певні ідеї з застосуванням прохання про допомогу в територіальних водах України, які, як і раніше, проходять по керченській протоці. Далі блокування Криму, відокремлення від світла, постачання та води. Саме така неочікувана операція може зупинити агресора та спантеличити його і посадити за реальні перемовини. Ще подейкують, що на цьому саміті НАТО буде наголошено про надання нам зброї з США, буде встановлений план відвантаження та типи озброєння. Обізнані подейкують, що цього літа буде вирішене питання Криму, щоб восени закінчити питання на сході України. То ж будемо сподіватися на краще і найшвидше звільнення нашої землі від ворогів.

До речі, в Грузії сьогодні закінчилися навчання НАТО.

Війна не зупиняється не на мить. Знов обстріли, нажаль, є вбиті і поранені. Ворог буде і надалі загострювати події, бо мова вже не йде про просте зупинення боїв, в цьому випадку кацапам прийдеться виконувати умови Мінської угоди. Щоб цього запобігти, ворог хоче настільки загострити ситуацію, щоб у нас здали нерви, і ми почали атаку, а ворог міг відмовитися від Мінських умов, посилаючись на наше явне порушення. Взагалі є певні домовленості в рамках ОБСЄ от тільки застосувати їх можна буде лише після припинення боїв та відводу сторін. То ж це може бути лише доданком до Мінських угод, а не його замінником. Тому не поспішайте з висновками, коли про такі «нові досягнення» будуть гомоніти ЗМІ.

Наші ж вояки продовжують постійні навчання. Навіть офіцери, які відслужили по 20 років кажуть, що не пам’ятають таких інтенсивних навчань. Авіація, десант, мотопіхота відробляють операції по звільненню міст. Більш за все тренуються звільняти будівлі та комунікаційні лінії. В навчаннях приймають участь здебільшого ті, хто вже пройшов жорна війни на Донеччині та Луганщині, має досвід гарячих боїв та був під обстрілами. Офіцери зазначають, що навчання проходять по іншій програмі ніж була раніше, більше свободи в тактиці та проведенні операцій. Окремі прийоми вдосконалюють та проходять навчання до повного автоматизму. Ніхто не приховує, що саме ці воякі будуть звільняти міста на сході.
Проти Зеленського, до якого в мене дуже не однозначне ставлення, кацапи відкрили справу за підтримку хунти та фошиздів, які вбивали «народ дамбаса»… що тут скажеш, х**ло проти паяців. Хоча більшим патріотом від цієї події сам Зеленський не став.

Санкції продовжують свою тиху нищівну дію, так у ворога вирішили не індексувати зарплатню, яка і так на третину стала меншою ніж була, підвищити вік для виходу на пенсію, що на погляд ведмежого кабміну, може зменшити навантаження на бюджет на найближчі пару років. І в ту ж мить голова ворожого мінекономрозвитку зробив гучну заяву, що дно вже пройшли і далі лише зростання та збагачення.
В цей ж час наші спортсмени продовжують тріумфальну ходу, отримуючі нові ліценції на Олімпіаду та золоті і срібні медалі.

Мрія виконавши три замовлення за два тижні повернулася сьогодні до Києва. Нема більше такого літака ніде в Світі, окрім України, то ж маємо чим пишатися. А наша завітна мрія – звільнення нашої землі окупантами та закінчення війни.

Ну, а ми відмічаємо, що стали ще на один день ближче до перемоги, і що перемога все одно буде за нами. Все буде добре, тримаймося, бо ми того варті!

P.S. До дня Прикордонника, яке відбудеться 28 травня, 5 канал підготував відеопривітання: