Ram 1500 TRXНовий Ram 1500 TRX став найпотужнішою і найдинамічнішою серійною моделлю серед собі подібних

Концерн Fiat Chrysler Automobiles продовжує випускати рекордні автомобілі – слідом за Dodge Durango SRT Hellcat,

який став найпотужнішим серійним позашляховиком у світі, представлений і найпотужніший серійний пікап Ram 1500 TRX.

Автомобіль отримав серйозні доопрацювання в порівнянні з базовою моделлю. У версії TRX посилена рама, нова підвіска (спереду-двоважільна, ззаду – п’ятиричажна з нерозрізним мостом Dana з електронним блокуванням диференціала), нові пружини і адаптивні регульовані амортизатори Bilstein. Змінено кути установки коліс, збільшено хід підвіски і розширена колія для кращої стійкості.

Пікап з постійним повним приводом отримав нову роздавальну коробку BorgWarner, змінений знижений ряд, посилені гальма і 18-дюймові колеса з особливими позашляховими покришками Goodyear, створеними спеціально для Ram 1500 TRX.

Ключовою зміною в моделі став двигун. Під капотом встановлений 6,2-літровий бензиновий двигун Hemi V8 з компресором. Оскільки пікап може використовуватися на бездоріжжі, у мотора перероблена система впуску повітря в двигун, яка захищає його від попадання води при подоланні бродів.

712-сильний V8 поєднується з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, посиленою під виросла потужність. В оснащення Ram 1500 TRX також включені система лаунч-контролю для максимально ефективного старту з місця, а також особлива електроніка, яка розпізнає рух машини по нерівностях і захищає коробку передач і ходову частину від стрибків потужності в моменти, коли колеса відриваються від поверхні.

Візуально версію TRX відрізнити від звичайного Ram 1500 можна по чорним декоративним елементам на кузові, розширеним колісним аркам, затемненим фарам і ліхтарям, новому капоту з повітрозабірником. При цьому частина кузовних елементів для зниження маси виконана з алюмінію.

Салон отримав розширену шкіряну обробку з червоними елементами, декоративні вставки з вуглепластика, а також багату базову комплектацію. Особливістю Ram 1500 TRX став більш функціональний Бортовий комп’ютер, що відображає більше параметрів, ніж у стандартного пікапа.

Покупцям також запропонують лімітовану версію Launch Edition, яка відрізняється сірим кузовом і максимально можливим для Ram 1500 TRX оснащенням. Таких пікапів буде зроблено всього 702 екземпляри – по потужності двигуна по американській специфікації.