туристичні картиКрім історичних і архітектурних пам’яток міста, на карту будуть нанесені найбільш цікаві локації гастрономічного туризму

Одну з найкрасивіших туристичних карт в Україні створять у Дрогобичі.

Як розповів у коментарі Zruchno.Travel директор Туристичного інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава, карта буде презентована вже в квітні, передає ДНК.

“До створення нашої карти ми підійшли дуже серйозно. Ми хочемо якомога точніше нанести на неї архітектурні та історичні пам’ятки. Так що Олександр Сабинін (дизайнер, автор проекту карти, – ред.) Зараз виконує фактично ювелірну роботу, намагаючись відтворити на цій карті елементи міської архітектури. На даний момент створено майже всі макети пам’яток міста і нанесені на карту. Вона стане однією з найкрасивіших туристичних карт в Україні, і туристи, взявши її в руки, захочуть відвідати кожну з локацій”, – розповів Чава.

Крім історичних і архітектурних пам’яток міста, на карту будуть нанесені найбільш цікаві локації гастрономічного туризму. Це кафе і ресторани Дрогобича, де подають страви зі знаменитою дрогобицької сіллю.

“Наприклад, це ресторан “Сіль”, в якому готують рибу, запечену в соляному панцирі. Також у нас є кафе “Карамель”, де можна спробувати солоне морозиво, а в “Дрогобицькій їдальні № 1″ подадуть фірмове блюдо Дрогобича – чанахи з сіллю”, – уточнив директор ТІЦ.

Карта буде доступна українською та англійською мовою. Яким тиражем випустять найкрасивішу і “найсолонішу” туристичну карту в Україні поки невідомо.

У цей час масштабна робота зі створення туристичної карти Дрогобича знаходиться на завершальному етапі. Автор туристичної карти Олександр Сабинін підготував кілька відеороликів, які дозволяють побачити процес реалізації проекту, а також більш детально дізнатися про те, якою буде карта.