незаконна прослушкаВ четвер, під час проведення ремонту приміщення в кабінеті директора Дрогобицького КП КМГ було виявлено незаконні пристрої для прослуховування та відеоспостереження

Про це у групі «Трибуна Дрогобиччини» у Facebook написав користувач Стефан Баторій, передає Д-НК.

«Крім цього, під час проведення слідчих дій слідчим поліції, а саме допиту працівників КП «КМГ» по справі в якій звинувачують керівника підприємства в розтраті мільйона гривень на вивозі сміття, працівники СБУ, які також були присутні на допиті, силоміць без наявності будь-яких ухвал вирвали ключі в помічника директора та закрились в її кабінеті на 5хв після чого з невідомими речами (за словами працівників з якимись технічними засобами) вибігли з приміщення та втікли. В кабінеті було виявлено безлад, відсунутий стіл та перевернуті речі.

За даним фактом викликано наряд працівників поліції для фіксації даних подій. Коротко для розуміння: працівників СБУ викрили в проведенні прослуховування кабінетів і вони вирішили за будь-яку ціну забрати спецапаратуру, але встигли забрати не все. Ось так «негласно» працює Дрогобицьке СБУ під керівництвом Бориса Пантюхова, який був ініціатором кримінального провадження по сміттю. Якось видається, що обшуки були просто цирком і нагнітанням ситуації. І до чого тут взагалі СБУ??? Президент Зеленський казав, що СБУ буде займатись лише безпекою держави та запобіганню тероризму. Чи не заділи чийсь інтерес??? Далі буде», – йдеться у дописі.

Директор КП «Комбінат міського господарства» Дрогобицької міськради Жирний Сергій підтвердив факт вилучення техніки під час ремонту. Він також пообіцяв згодом розповісти про причини таких дій працівників СБУ.