НацгвардіяУ Дрогобичі продовжує охорону громадського порядку патрульна рота 2 Галицької бригади Нацгвардії

Після залучення нацгвардійців до патрулювання міста, кількість правопорушень у громаді значно скоротилась. Протягом вихідних патрульні Нацгвардії затримали кілька осіб, у кожного з яких виявили наркотичні речовини.

Патрулюючи поблизу вокзалу, гвардійці патрульної роти 2 Галицької бригади Нацгвардії України, помітили чоловіка, який занервував при появі військового наряду. При проведенні поверхневого огляду, у чоловіка виявили 30 грам сухої подрібненої речовини рослинного походження, що зовні нагадувала наркотичну та два пристрої для куріння.

На вулиці Богдана Лепкого за схожих обставин нацгвардійці виявили чоловіка, який мав при собі 1 грам речовини, що нагадувала марихуану.

У парку «Новонароджених» патрульні нацгвардії побачили чоловіка, який помітно нервував при появі правоохоронців. Нарядом було прийнято рішення здійснити поверхневий огляд даного громадянина, під час якого виявили 9 таблеток субітексу. Чоловіка було затримано та доставлено до Дрогобицького відділу поліції. На місці події працювала слідчо-оперативна група.